این پروژه کاری است مشترک از کمپین جهانی «?Who is Hussain» و موسسه فرهنگی تبلیغی زیتون باهدف گسترش مهربانی از عاشورا تا اربعین

*** این پروژه توسط موسسه فرهنگی تبلیغی زیتون در حال مدیریت و اجرا است.

179.000 تومان از 10.000.000 تومان
0 بانی معنوی از 20 بانی مورد نیاز
پایان یافته
7 بانی حمایت کرده اند

با اطمینان بانی شوید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، مبلغ پرداختی به حساب کاربری بانیان بازگشت داده خواهد شد.
1%

تعداد پروژه ها: 3

آشنایی با کمپین ?Who is Hussain

کمپین «حسین کیست؟»، سازمان مردم‌نهادی است که به معرفی جهانی امام حسین (ع) می‌پردازد و در سال ۲۰۱۲ به همت گروهی از جوانان جوامع مختلف در لندن تشکیل شده است. همه آن‌ها را عشق به سیدالشهدا (ع) دور هم جمع کرده است و تصمیم دارند حسین‌بن‌علی (ع) را به الگویی برای همگان بدل کنند، جدای از جنسیت، طبقه اجتماعی، مذهب، شغل یا هر گونه عامل جداکننده دیگر که حس مشترک انسانیت را تقسیم می‌کند.

طی چند سال، هزاران نفر از سراسر دنیا به این کمپین بین‌المللی پیوستند و فعالیت‌های آن را در کشورهای خود مثل امریکا، فرانسه، کانادا، انگلیس، هند، آلمان، نروژ، استرالیا، نیجریه، لبنان، پاکستان، نیوزلند، برزیل، مکزیک و … ادامه دادند. اعضای این کمپین که همچنان در حال رشد است، از فرهنگ‌ها، مذاهب، ملیت‌ها، طبقات اجتماعی مختلف و به زبان‌های گوناگون هستند.

این کمپین نه فقط در ایام عزاداری شهادت اباعبدالله (ع)، که در تمام‌ روزهای سال به فعالیت می‌پردازد و بیشتر به دنبال حرکت به سمت مفهوم «عدالت اجتماعی» در دنیای امروز است که در این بین نماینده این حرکت را امام حسین (ع) می‌داند.

 

نکته قابل توجه در این بین توجه اعضای این کمپین به چگونگی ارتباط گرفتن و حرف زدن با آدم‌هایی است که تا به حال درباره واقعه عاشورا و کربلا چیزی نشنیده‌اند و حالا به واسطه این جنبش قرار است با قصه کربلا و قیام امام حسین (ع) آشنا شوند.


نمونه ای از فعالیت های گذشته کمپین ?Who is Hussain در جهان


موسسه فرهنگی زیتون، تنها نماینده کمپین جهانی ?Who is Hussain در ایران

 

 

موسسه فرهنگی زیتون همکاری خود را با بزرگ‌ترین کمپین جهانی امام حسین علیه‌السلام «Who is Hussain» در بهار ۱۳۹۶ آغاز کرد.

با توجه به اهداف مشترک این کمپین و مجموعه فرهنگی زیتون، بنا شد تولید محتوا برای این کمپین و انتشار اخبار و فعالیت‌های آن در ایران از طریق مجموعه فرهنگی زیتون امکان‌پذیر باشد.

 

 


توزیع بسته‌های افطار بین پناهجویان افغانستانی در ایران

(اولین همکاری مشترک موسسه فرهنگی زیتون با کمپین جهانی ?Who is Hussain)

 

موسسه فرهنگی زیتون در اولین همکاری مشترک خود با کمپین بین‌المللی «حسین کیست؟»، همزمان با ایام مبارک ماه رمضان ۱۴۳۸ و روز جهانی پناهندگان، به توزیع بسته‌های افطاری در بین پناهجویان افغانستانی پرداخت.


کاری که از دست شما بر می آید؟

کپمین ?Who is Hussain در ویژه برنامه اربعین خود قصد دارد در طی ۴۰ برنامه و به طور هماهنگ در سراسر جهان فعالیت های داوطلبانه ای را انجام دهد.

برای انجام این فعالیت ها هم نیاز به تامین موارد اولیه است و هم نیاز به افرادی که به صورت داوطلبانه این فعالیت‌ها را انجام دهند.
شما می توانید با پرداخت کمک های نقدی خود، ما را در تامین موارد اولیه این فعالیت ها یاری دهد. همچنین چنانچه تمایل داشته باشید می توانید به عنوان داوطلب در پیشبرد این برنامه ها شرکت داشته باشید.

 

شما هم میتوانید در مورد این پروژه نظر بدهید

میزان حمایت: 14000 تومان

میزان حمایت: 50000 تومان

میزان حمایت: 40000 تومان

میزان حمایت: 5000 تومان

میزان حمایت: 10000 تومان

میزان حمایت: 50000 تومان

میزان حمایت: 10000 تومان